2 komentarzy
Awatar użytkownika User
Awatar użytkownika Dobart

kolego a Wittchen nie jest w piatek o 13?

Awatar użytkownika Mariusz Hojda

Też jest, ale spółki grają na 2-3 konferencje 🤦, czasami bez indywidualnych

- media, prasa

- instytucjonalni

- indywidualni

Taki mamy kilmat